Стани част от нашия успех!

Позиция

СПЕЦИАЛИСТ ЗДРАВЕ И БЕЗОПАСНОСТ ПРИ РАБОТА

МЯСТО НА РАБОТА: Sofia

РАБОТЕТЕ С НАС В PEPCO!

КАТО:

Ще харесате работата си в РЕРСО, защото предлагаме:

  • стабилна заетост и конкурентно възнаграждение
  • система от вътрешни обучения и възможности за професионално израстване
  • приятелска работна атмосфера
  • отстъпки за служители до 20%
  • допълнително здравно осигуряване

Вашите отговорности ще включват:

  • координиране на дейностите по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд и пожарна безопасност във всички обекти на компанията
  • контрол върху спазването на законовите изисквания и вътрешните правила за безопасна работа
  • изготвяне, адаптиране и актуализиране на инструкции и презентационни материали за безопасна работа, пожарна безопасност, първа долекарска помощ
  • провеждане на инструктажи и вътрешни обучения
  • организация на профилактични медицински прегледи
  • комуникация със служба по трудова медицина, застрахователни компании, държавни контролни органи във връзка с дейността
  • ежедневна комуникация с колеги от всички обекти на дружеството
  • изготвяне на регулярни справки и отчети

Ако Вие:

  • познавате много добре трудовото законодателството и нормативните изисквания в сферата на ЗБУТ
  • имате предишен опит в организация на дейности по осигуряване на ЗБУТ и пожарна безопасност
  • имате предишен опит в изготвяне на инструкции за безопасна работа, материали за обучения и провеждане на обучения в областта
  • владеете добре MS Office (Excel, PowerPoint)
  • владеете английски език на работно ниво (предимство)